Hizmetlerimiz

E-Ticaret Sitesi

Özel tasarım temalarımız ile E-Ticaret sitenizi 1-3 gün aralığında kuruyor , E-Ticaret sektöründe öne çıkmanızı sağlıyoruz . Aynı zamanda reklam yönetiminizi ve danışmanlığınızı 1 ay süre ile ücretsiz veriyoruz .

E-Ticaret Eğitimi

Türkiye`nin en kapsamlı ve en kazançlı E-Ticaret / Dropshipping eğitimini sizler ile bire bir şekilde gerçekleştiriyor , E-Ticaret dünyasında başarılı olmanızda büyük bir rol oynuyoruz .

Dijital Pazarlama

Kurulu olan veya yeni kuracağınız markanızı dijital dünyada geliştiriyor , dijital pazarlama hizmetimiz ile sizlere müşteri kazandırıyoruz .

Reklam Yönetimi

Kurulu olan E-Ticaret veya Kurumsal markanızın reklam yönetimini istediğiniz platformlarda gerçekleştiriyor , satış yapma ve müşteri bulma potansiyelinizi arttırıyoruz .

Danışmanlık

Bire bir olarak vermiş olduğumuz danışmanlık hizmetimiz sayesinde doğru adımlar ile ilerliyor , E-Ticaret markanızı veya Şirketinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz .

Mağaza Yönetimi

Seçmiş olduğunuz platformlarda E-Ticaret mağazanızı kuruyor , yönetiyor , kârlılık oranınızı arttırıyor ve cironuzu katlıyoruz .

Üstelik almış olduğunuz bire bir danışmanlığı 1 ay ücretsiz hediye ediyoruz .

Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın sosyal medya platformlarında kurumsal bir gösterim elde etmesini , erişim ve potansiyelin`in artmasını sağlıyor , müşteri bulmanızı kolaylaştırıyoruz .

Dijital Kimlik Oluşturma

Markanızın dijital platformlarda üste çıkmasını , tercih edilme potansiyelin`in artmasını aynı zamanda kurumsal bir yapı elde etmesini sağlıyoruz .

Web Site Kurulumu

Şirketiniz`in veya Kurumsal markanızın Web Sitesini üst düzey uzman ekibimiz ile kuruyor ,

Servis Sağlayıcı Hizmetleri

Domain / SSL / Hosting

Kurulu veya kurulacak olan Web Siteleriniz`in Domain , SSL , Hosting servislerini alarak süreci kısaltıyor , sizlere yardımcı oluyoruz .

SEO Hizmeti

Search Engine Optimization ( SEO ) Hizmetimiz ile markanız`ın dijital dünya`da öne çıkmasını ve arama motorlarında en üstte çıkmasını sağlıyor , hedef kitlenizi daha iyi yönetiyoruz .

Meta Business Hizmeti

Meta Business platformun`da markanız`ın reklamlarını yönetiyor , hedef kitlenize daha kolay ulaşmanıza yardımcı oluyoruz .

2023 – 2024 ENTREWORLDco Tüm Hakları Saklıdır.